Naar navigatie

Contactgegevens Xander Uitgevers

Xander Uitgevers
Hamerstraat 3
1021 JT Amsterdam
tel +31 (0)20 3033950
hoe kom ik daar?

Medewerkers Xander Uitgevers

Sander Knol, Directeur | Uitgever
sander.knol@xanderuitgevers.nl

Sophie Visser, Redacteur
sophie.visser@xanderuitgevers.nl

Renee Verdoorn, Bureauredactie | Productie
renee.verdoorn@xanderuitgevers.nl 

Marieke Hofstede, Marketing | Verkoop | Publiciteit
marieke.hofstede@xanderuitgevers.nl

Margot van Riel, Uitgeefassistent
margot.van.riel@xanderuitgevers.nl

Accountmanagers Xander Uitgevers

Eric Winkel, Accountmanager
eric.winkel@karakteruitgevers.nl
06 21 544 083

Remko Polack, Accountmanager
remko.polack@karakteruitgevers.nl
06 55 843 461

Xander Uitgevers in België

Marc Grossen, Sales
marc@lmbooks.be

Karen Hoorelbeeke, Pers en promotie
karen@lmbooks.be