Naar navigatie

Contactgegevens Xander Uitgevers

Xander Uitgevers
Hamerstraat 3
1021 JT Amsterdam
tel +31 (0)20 3033950
hoe kom ik daar?

Medewerkers Xander Uitgevers

Sander Knol, Directeur|Uitgever
sander.knol@xanderuitgevers.nl

Alexandra van Dam Merrett, Redacteur
alexandra.vandam.merrett@xanderuitgevers.nl

Anne Everard, Redacteur
anne.everard@xanderuitgevers.nl

Renee Verdoorn, Bureauredactie|Productie
renee.verdoorn@xanderuitgevers.nl 

Marjolein van Doorn, Commercieel manager
marjolein.van.doorn@xanderuitgevers.nl

Marieke Hofstede, Marketing|Verkoop
marieke.hofstede@xanderuitgevers.nl

Accountmanagers Xander Uitgevers

Eric Winkel, Accountmanager
eric.winkel@karakteruitgevers.nl
06 21 544 083

Remko Polack, Accountmanager
remko.polack@karakteruitgevers.nl
06 55 843 461

Xander Uitgevers in België

Marc Grossen, Sales
marc@lmbooks.be

Karen Hoorelbeeke, Pers en promotie
karen@lmbooks.be