Xander Uitgevers: boeken vol variatie en opwinding voor de moderne lezer

Xander Uitgevers
Hamerstraat 3
1021 JT Amsterdam
tel +31 (0)20 3033950 

Sander Knol, Directeur|Uitgever
sander.knol@xanderuitgevers.nl

Hedi de Vree, Redacteur
hedi.de.vree@xanderuitgevers.nl

Sanne Loijens, Bureauredacteur
sanne.loijens@xanderuitgevers.nl

Marieke Hofstede, Marketing|PR
marieke.hofstede@xanderuitgevers.nl

Eric Winkel, Accountmanager
eric.winkel@karakteruitgevers.nl
06 21 544 083

Remko Polack, Accountmanager
remko.polack@karakteruitgevers.nl
06 55 843 461

Voor België:
Marc Grossen, Sales
marc@lmbooks.be

Caroline Mariën, Pers en promotie
caroline@lmbooks.be

Xander Uitgevers biedt lezers, schrijvers en boekverkopers een aantrekkelijk en hedendaags alternatief, en laat zien dat de smaak van de moderne lezer opwindend en gevarieerd is. Een Xander-boek, of dat populaire non-fictie, een thriller of een roman is, heeft zijn eigen unieke waarde en karakter, vrij van traditionele genre-grenzen. Met heldere keuzes, en een sterke mix van een veelzijdig aanbod en een uitnodigende prijsstelling weerspiegelen wij als uitgeverij de smaak van de moderne lezer en de voorkeuren van het Nederlands en Vlaams lezerspubliek. Xander Uitgevers zal met vakmanschap en aandacht iedere dag weer, voor ieder boek het hoogst haalbare willen bereiken: superieure ontdek-, koop- en leeservaringen.